četvrtak, 27. prosinca 2018.

Pregled dana - 27. 12. 2018.

Pavlović i Mikola po tri!

Našice –  I deseti dan Božićnog malonogometnog turnira u Našicama, u ranim popodnevnim satima, počeli su mladi. Ukupno su odigrali dvanaest utakmica. U večernjim satima krenuli su seniori, a prvi su na teren izašli Bujdini sinovi i Sense bar Runolist. Vodstvo Bujdinih sinova (E.Bujdo) natjeralo je Runolist da moraju dati maksimum ne bi li preokrenuli rezultat. Tri minute prije kraja su poravnali, minutu kasnije, s obadva pogotka Mišića, i pobijedili. Cantaleho (Vučemilović)  je vodilo protiv vrlo dobrog CB Escape koji je to preokrenuo pogocima Burazina i Barišića. Naškovi juniori su dvanaest minuta pružali otpor  iskusnim Džezerima CB Radić Osječko. Dapače i poveli su preko Butkovića. Poravnao je Pavlović (golgeter trećeligaša Vihora), a Pinter doveo u vodstvo. Naškovci su preko Škorića poravnali a onda serija pogodaka Džezera. Do kraja poluvremena dva pogotka Mikole, nakon toga dva Pavlovića i svoj treći zabije Mikola. Zadnja utakmica večeri trebala je biti između CB Escobara i Beer Gardena. Nažalost prvi nisu došli i Beer Garden je dobio bez borbe. Ovim susretima prvi krug je završen, a formirane su nove četiri skupine koje sutra kreću u drugi krug. U prvoj su skupini Španeri Sport cafe, Sense bar Runolist, Kraš Express i Elektro Lovošević, drugoj Džezeri CB Radić Osječko, Prvo hrvatsko pivo, Beer Garden i Orahovački duhovi,  trećoj CB Prestige, Cantaleho, Lješnjak United i Našk juniori, a u četvrtoj CB Escape, Mazda Atenza, Bujdini sinovi i CB Pan.

Rezultati: Seniori: Bujdini sinovi – Sense bar Runolist 1:2, Našk juniori – Džezeri CB Radić Osječko 2:7, Cantaleho – CB Escape Đakovo 1:3, CB Escobar – Beer Garden 0:3 p.f.; Mladi U-8: NK Motičina CB Mustang – ŠN Papuk Orahovica 1:4, NK Martin – Klesarstvo Gelo – Našk 2 0:3 p.f.; U-12: Našk 1 – NK Đurđenovac 0:5, NK Croatia – Našk 2 1:0; U-14: NK Đurđenovac – NK Martin 6:0, NK Kutjevo – ŠN Fešk AID Barić 0:3, Oluja – NK Motičina AS Batrac 0:3, RK Splinterovci – Urbarija 1:0, DŠA Niza – Jedinstveni 0:7, NK Zoljan – NK Željezničar 2:0; U-16: NK Željo – Young Boysi 2:1, ŠN Fešk grafički obrt Spots – OPG Zdravko Hvizdak 1:0. (SS)